Skip to main content
Til toppen

ALLE KAMPANJER VARER FREM TIL 10/04 ELLER SÅ LANGT LAGERET REKKER

Kampanjer og nyheter K Phyto-Ceutical Skincare

Fukt og pleie – din nye must-have for myke lepper!
Denne kraftfulle duoen kombinerer en skånsom leppeskrubb og en nærende leppemaske for intensiv pleie og fuktighet til tørre og dehydrerte lepper.

• Lip Scrub – En mild eksfolierende skrubb med fine sukkerkrystaller, beriket med avokado- og soyabønneoljer. Fjerner skånsomt tørre hudceller og gir leppene en glatt og myk følelse.

• Lip Sleeping Mask – En dyptvirkende nattmaske som låser inn fuktighet, reparerer og gir intens næring. Leppene blir silkemyke, smidige og velpleide til morgenen.

Gi leppene den pleien de fortjener med vår Lip Scrub & Mask Duo, og våkn opp til mykere, sunnere og vakrere lepper – hver dag!

Nå har du muligheten til å sikre deg våre produkter til en uslåelig pris! Kjøp 10 stk. for kun 99,- per stk. + mva, og spar hele 300,- sammenlignet med normalprisen på 129,- per stk. + mva. Dette er en begrenset kampanje, så grip sjansen nå og fyll opp lageret ditt til en fantastisk pris! Pris endres manuelt av ordrebehandler.

Nå har vi en fantastisk kampanje for deg: Ved kjøp av 3 produkter får du med på kjøpet 3 stilige brune praktiske toalettmapper og 3 solkremer i reisestørrelse med solfaktor 40.  

Ved kjøp av 3 stk. Vitamin C Booster får du med på kjøpet: 3 toalettmapper, 3 solkremer i reisestørrelse og 50% rabatt på 3 Lip Glaze 👄

Lenker
Min side